» Misiune
  » Strategie
  » Obiective
  » Transparenta
  » Pensii
  » Contributii
  » Alte drepturi
  » Pensionari cu domiciliul in strainatate
  » Indicatori statistici pilon I
  » Indicatori statistici pilon II
  » AMBP
  » Expertiza medicala
  » Relatii Europene
  » Acorduri bilaterale
  » Legislatie pensii publice
  » Legislatie AMBP
  » Achizitii publice
  » Resurse Umane
  » Buget
  » Bilete de tratament
  » Formulare
  » Link-uri Case Judetene
  » Programe la dispozitia dvs.
Informatii detaliate privind operatiunea de evaluare in vederea recalcularii pensiilor se pot obtine la telefonul 08 00 826 727 - linie telefonica gratuita
Pagina Principala Despre noi Forum Contact Acces Privat
ro en
Casa Nationala de Pensii Publice Casa Nationala de Pensii Publice  
  Construieste-ti viitorul din timp!
 
Portal CNPP.ro e-Guvernare e-Licitatie Sistemul Electronic de Pensii si Asigurari Sociale
Numarul vizitatorilor de la data 19-09-2014 08:56: 1271354

Aplicatia Contacte - Institutii CNPP
Arii de contact:
.. sus (ROOT)

Nume Detinator Numar Actiuni
Alte institutii afiliate CNPP admin 2
Casele Teritoriale de Pensii admin 62
1. Casa Nationala de Pensii Publice - Sediul Central - Str. Latina nr. 8, Sector 2, Bucuresti
    Telefon: 021/316.94.08; 08 00 826 727
    Url: http://www.cnpas.org
   

     Ileana Ciutan
     Functie: Presedinte CNPP
    
Telefon: 021/316.2830 / Fax: 316.88.61
     Email: ileana.ciutan@cnpas.org

     Tomita Murgoci
    
Functie: Secretar General CNPP
    
Telefon: 021/316.96.89; Fax: 021/316.88.90
     Email: tomita.murgoci@cnpas.org

     Gabriel Costin Ionescu
     Functie: Director - Directia Management Resurse Umane
     Telefon: 021/316.24.33 /Fax: 021/316.94.96
     E-mail: gabriel.ionescu@cnpas.org

     Nelia Barsasteanu
    
Functie: Director - Directia Informatica si  Evidenta Stagii de Cotizare
    
Telefon: 021/316.82.77; Fax: 021/317.87.50
     Email: nelia.barsasteanu@cnpas.org

     Alexandru Greblescu
    
Functie: Director - Directia Documente de Plata
    
Telefon: 021/313.41.25
     Email: alexandru.greblescu@cnpas.org

     Angelica Mihail
    
Functie: Director - Directia Comunicare si Relatii Publice
    
Telefon: 021/316.94.08
     Email: angelica.mihail@cnpas.org

     Ivona Dumitriu
    
Functie: Director - Directia Economica si Executie Bugetara
    
Telefon: 021/316.26.64 /Fax: 316.92.81
     Email: ivona.dumitriu@cnpas.org

     Mioara Serbu
     Functie: Director adjunct - Directia Economica si Executie Bugetara
     Telefon: 021/316.26.64 /Fax: 021/316.92.81
     E-mail: mioara.serbu@cnpas.org

     Carmen Pluteanu
    
Functie: Director general - Directia Generala Accidente de Munca si Boli Profesionale
    
Telefon: 021/316.94.21
     Email: carmen.pluteanu@cnpas.org

     Luiza Maria Socol Florescu
    
Functie: Director - Directia Relatii  Internationale
    
Telefon: 021/311.80.47; fax: 021/311.80.96
     Email: luiza.florescu@cnpas.org

     Petronel Munteanu
    
Functie: Director adjunct - Directia Relatii Internationale
    
Telefon: 021/311.80.47; fax: 021/311.80.96
     Email: petronel.munteanu@cnpas.org

     Doina Pauna
    
Functie: Director general interimar - Directia Generala Asigurari Sociale, Pensii si alte Drepturi prevazute de Legi Speciale
    
Telefon: 021/316.19.50
     Email: doina.pauna@cnpas.org

     Ioana Nemesi
    
Functie: Director - Directia Asigurari Sociale si alte Drepturi prevazute de Legi Speciale
    
Telefon: 021/316.19.50
     Email: ioana.nemesi@cnpas.org

     Doina Pauna
     Functie: Director - Directia Pensii
     Telefon: 021/316.09.50
     E-mail: doina.pauna@cnpas.org     

    

     DIRECTIA RELATII INTERNATIONALE
     Programul pentru audiente telefonice - Telefon: 021/311.80.47
     Marti, Miercuri, Vineri, orele 10:00 - 14:00
     Programul pentru audiente la sediul institutiei:
     Luni, Joi, orele 08:30 - 16:30

     DIRECTIA COMUNICARE SI RELATII PUBLICE
     Programul pentru audiente telefonice - Telefon: 021/316.94.08
     Luni - Joi, orele 08:30 - 16:00; Vineri, orele 08:30 - 14:00
    

     Programul pentru audiente la sediul institutiei:
     BUCURESTI
    
Luni 9:00 - 18:00
     Miercuri 9:00 - 15:30
     Vineri 9:00 - 13:00

     PROVINCIE
    
Luni 9:00 - 18:00
     Marti 8:30 - 15:30
     Miercuri 9:00 - 15:30
     Joi 8:30 - 15:30
     Vineri 9:00 - 13:00

     REGISTRATURA GENERALA - Telefon: 021/316.28.94

     Solicitarile electronice se transmit pe adresa de e-mail: petitii.sesizari@cnpas.org

     Solicitarile din partea mass – media se transmit pe adresa de e-mail: birou.presa@cnpas.org

  

 

2. Ministerul Muncii, Familiei si Protectiei Sociale - Str.Dem.I.Dobrescu nr.2-4, Sector 1, Bucuresti
    Telefon: 021.313.62.67, 021.315.85.56
    Url: http://www.mmuncii.ro
    REGISTRATURA - Telefon: 313 6267 / int. 107

Pagina Principala Intrebari si raspunsuri | Termene si conditii
eFrame Portal - Versiune 1.1
Copyright © 2001-2005 S&T System Integration & Technology Distribution. Toate drepturile rezervate.
Suport si Informatii suplimentare